Hakkımızda

İlgi Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım içerisinde olmaktayız ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda nakliye seçeneklerimizi düzenlemekteyiz. Çözüm odaklı bir firma olarak müşterilerimizin nakliye sürecinde yaşadıkları her problemi çözmeye ve onların yüklerini hafifletmeye çalışmaktayız. Nakliye hizmetini pratik yöntemler ile hızlı bir şekilde vermekteyiz. Eşyaların taşınacağı binaların ve taşınacak olan eşyaların durumu ne olursa olsun geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmeti sunabilmekteyiz. Gelişen teknolojinin nakliye sektörüne kattıklarını takip etmekte ve buna göre hizmet kalitemizi devamlı daha da arttırmaya çalışmaktayız. Bursa içerisinde nakliye hizmeti verdiğimiz gibi şehirler arası nakliye hizmeti de vermekteyiz.

Bursa Nakliyat Hizmetinde Güvenin Adresi

Ev veya ofis olması fark etmeksizin taşınma süreci oldukça zorlayıcı olabilmekte ve yaşanabilecek küçük bir aksaklık eşyaların hasar almasına neden olabilmektedir. Bursa evden eve nakliye hizmeti ile sektöre giriş yapmış olup günümüzde ofis taşımacılığı hizmetini de veren firmamız; müşterilerinin mağdur olmaması adına çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde olup gerekli güvenlik önlemlerini de almaktadır. Şehir içi veya şehirler arası nakliyat hizmeti verilecek olması fark etmeksizin geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile sıfır hasar nakliye hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Mümkün olan en hızlı şekilde müşterilerimizin eşyalarını yeni adreslerine ulaştırmakta ve müşterilerimizin herhangi bir aksaklık yaşamamaları için süreci önceden planlamaktayız. Nakliye sürecinin her aşamasını önceden planladığımız ve gözden geçirdiğimiz için nakliye sürecinde de beklenmedik durumlar ile karşılaşma olasılığımızı düşürmekteyiz.

Bursa Evden Eve Nakliyat İçin Güvenilir ve Ekonomik Hizmet

Bursa evden eve nakliyat alanında en iyi hizmeti vermek için çabalamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin fiyatlarını belirlerken kar marjını düşük tutmakta ve uygun bir fiyat politikasını benimsemekteyiz. İşinin ehli bir ekip ile nakliye sürecini devam ettirdiğimiz için güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Sorumluluk sahibi bir firma olarak müşterilerimize öncesinde belirttiğimiz nakliye planına sadık kalmaktayız. İlgi Nakliyat olarak müşterilerimize 7/24 nakliye hizmeti sunabilmekteyiz ve bu süreci onları en yormayacak şekilde yönetmekteyiz. Beklenmedik durumlar karşısında da önlem almak istemeleri halinde, sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bu sayede uğradıkları zararı firmamız karşılamaktadır.